Czy peruka może podrażniać?

0
766

Konsumenci, którzy nabywają produkty perukarskie w Internecie lub też od sprzedawców o wątpliwej renomie odwiedzają nasz salon perukarski w Katowicach przy ul. Rostka 3 prosząc o pomoc i skarżąc się, że nabyty wyrób, pomimo iż wcale nie należał do najtańszych, po kilku dniach noszenia powoduje reakcje alergiczne oraz pojawienie się na skórze podrażnień. Jest to spowodowane faktem, że wyroby tanie, słabej jakości  powstają niejednokrotnie na bazie najtańszych możliwych materiałów, które nie były testowane pod kątem zdrowia użytkowników, a ich wpływ na skórę klienta, szczególnie przy częstszym noszeniu peruki, pozostaje nieznany.

Dlatego też osobom odwiedzającym nasz salon polecamy nabycie peruk na bazie włosa naturalnego oraz włókien syntetycznych, które to powstają przy wykorzystaniu wyłącznie komponentów pochodzących od zaufanych dostawców działających na rynku od wielu lat i mających doświadczenie w wytwarzaniu zarówno peruk jak i dopinek idealnie dostosowanych do oczekiwań konsumenta. Co więcej, nie tylko pasma włosowe ale także sama baza wykonywane są z surowców o właściwościach hipoalergicznych, co oznacza że nawet jeżeli z nabytym produktem nie będziemy rozstawać się choćby na chwilę, jego kontakt ze skórą głowy nie zaowocuje reakcją alergiczną oraz podrażnieniem.

Rzeczone nieprzyjemne przypadłości mogą także być skutkiem stosowania nieodpowiednich środków pielęgnacyjnych i medycznych, które to nie są dedykowane perukom a włosom naturalnym. Warto składając zamówienie na wyrób tego typu rozmówić się z naszymi pracownikami, którzy to z przyjemnością podpowiedzą Państwu produkty przygotowane z myślą o systemach uzupełnień i perukach. Ich skład nie będzie negatywnie wpływał na skórę, a dodatkowo sprawi że raz nabyte peruki będzie nam służył przez wiele długich miesięcy lub nawet lat, zachowując jego naturalny blask, sprężystość i gęstość. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, jak również do osobistego odwiedzenia naszych ekspertów w salonie – naszym priorytetem oraz główną misją jest pomoc konsumentom w potrzebie w sposób spersonalizowany i w pełni profesjonalny!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here