bliźniaki łomianki

Czy wiesz, że Polacy inwestuję coraz częściej w nieruchomości? W końcu stać nas na ich finansowanie i to bez udziału banków. Rosną też nasze potrzeby, chcemy cieszyć się nie tylko własnymi, ale dużymi przestrzeniami o wysokim standardzie. Zamiast małych mieszkań w centach miast coraz częściej w centrum naszego zainteresowania znajdują się domy wolnostojące albo chociaż bliźniaki. Łomianki są doskonałym przykładem lokalizacji nieopodal stolicy, która zwabia „mieszczuchów”, którzy pragną żyć w spokoju, relaksując się od wielkomiejskiego zgiełku w przydomowym ogrodzie czy okazałym salonie.

Jakie są preferencje odnośnie samych nieruchomości, jakie chcą nabywać Polacy? Patrzymy przede wszystkim na domy. Warszawa i okolice oferują coraz więcej takich nieruchomości. Najczęściej skupiamy się na inwestycjach piętrowych, których całkowita powierzchnia to minimum 120 metrów kwadratowych. Warto przy tym zaznaczyć, że już dawno minęły czasy, w których budowało się domy wielopokoleniowe. Dzisiaj taka przestrzeń przewidziana jest dla rodziny z dwójką dzieci.

Jak wygląda wymarzony dom?

Nieruchomość, która cieszy się największym zainteresowaniem, to taka, która na parterze posiada funkcjonalną kuchnię, reprezentacyjny salon i ewentualnie pokoik gościnny czy gabinet. Coraz częściej inwestorzy zwracają uwagę na fakt podpiwniczenia domu albo realizacji spiżarni. Obowiązkowy jest też garaż i to coraz częściej na dwa stanowiska.

Na piętrze mają znaleźć się co najmniej 3 pokoje oraz duża, praktyczna łazienka. Coraz częściej stawiamy też na oddzielną garderobę. Dodatkową przestrzeń stanowi poddasze, ale to miejsce rzadko wykorzystywane jest w celach typowo mieszkalnych. Powstaje tam za to sala telewizyjna, mini siłownia czy bawialnia dla dzieci. To też dobre miejsce do przechowywania rozmaitych rzeczy, jeśli dom nie posiada piwnicy ani żadnego schowka.

Uwagę zwraca się również na teren przydomowy. Chociaż niewielki skrawek ogrodu to idealna przestrzeń do relaksu, spotkań towarzyskich czy rodzinnego grillowania. Stawiamy więc na okazały taras i raczej kąciki wypoczynku. Nadal rzadko jeszcze zajmujemy się samym ogrodnictwem, chociaż trzeba przyznać, że niektóre ogródki są naprawdę okazałe i cieszą oczy różnorodnością barw.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here