jak się ubrać do klubu

Dzisiejsza moda ma naprawdę najróżniejsze oblicze. Dlaczego? Bo jest tak zmienna, tak zaskakująca, że naprawdę nie przypomina tego, co jeszcze nie tak dawno nosili nasi przodkowie. Na światowych pokazach mody, gdzie rządzą najróżniejsi projektanci można spotkać bluzki, spodnie, spódniczki, koszule, bluzy i wiele innych ubrań, które pomimo tego, że na pierwszy rzut oka nie wyglądają zachęcająco, to i tak są noszone, bo ktoś powiedział, że to jest aktualnie trendy. Potem takie ubrania widać na ulicach, w pracy, a nawet na imprezach. Skoro już jesteśmy przy imprezach klubowych, to warto zastanowić się, jaka jest właśnie moda imprezowa.

Czy wiecie, jak się ubrać do klubu na dyskotekę?

Czy wiecie, jak się ubrać do klubu na dyskotekę?Czy w tym temacie obserwujecie aktualne trendy? Czy jednak omijacie je szerokim łukiem i stawiacie na to, w czym jest Wam ładnie i w czym czujecie się wygodnie? Trzeba przyznać, że tyle ile osób, tyle będzie zdań. Niektórzy, tak jak aktualne style nakazują, zaczerpną inspiracje od najsłynniejszych, światowych projektantów, płacąc przy tym słony rachunek za odzież. Inni z kolei będą chcieli jednak postawić na wygodę i ubiorą dosłownie to co chcą, nie koniecznie stawiając tylko na nazwiska słynnych projektantów.

Warto jednak w tym przypadku sobie zadać pytanie, czego lepiej nie zakładać do klubu. Wiele klubów w wielkich miastach nie pozwala na zakładanie bluz z kapturem, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Może to wydawać się wygodne, jednak nie jest mile widziane wśród osób bawiących się, ponieważ można być nawet wziętym za osobę agresywną. Kobiety mogą postawić na jakąś ładną sukienkę, czy nawet spódniczkę podkreślającą ładne, długie nogi oraz piękną bluzeczkę. Zawsze zamiast spódniczki, czy sukienki można wybrać spodnie, które będą podkreślały umięśnione nogi i piękną pupę. Panowie mogą postawić na koszulę, jednak nie musi być to od razu koszula wizytowa, do garnituru. W końcu w sklepach są teraz tak ładne koszule, w różnych kolorach – czerwień, błękit, klasyczna czerń – że każdy na pewno wybierze coś dla siebie do klubu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here