Jak zarobić milion?

Zarobienie miliona złotych to spełnienie marzeń wielu z nas. Nie każda praca nam na to pozwoli. Jednak wiele zawodów pozwoli nam zarobić pierwszy milion w stosunkowo krótkim czasie, jeśli odpowiednio się zaangażujemy.

Jak zarobić milion?

W dobie internetu, żeby zarobić duże pieniądze możemy prowadzić konta na portalach społecznościowych. Czołowi twórcy na serwisie YouTube zarabiają nawet kilka milionów złotych miesięcznie. Jednak są to nieliczni twórcy. To samo tyczy się np. blogerów, którzy odnieśli sukces. Jeśli natomiast nam się uda, to w łatwy i szybki sposób zarobimy duże pieniądze. Influencer, który ma ponad 100 tysięcy fanów na kilku portalach społecznościowych może zarobić za współpracę z daną marką nawet 10 tysięcy złotych. Polega to na tym, że np. bloger reklamuje jakiś produkt na blogu i na innych serwisach, za co dostaje pieniądze. Dzięki temu w krótkim czasie zarobimy pierwszy milion, oczywiście jeśli regularnie będziemy nawiązywać współpracę z markami. Średnie stawki to około 2000-4000 złotych za współpracę z influencerem posiadającym sto tysięcy fanów. Oczywiście jest to cena za reklamę na jednym portalu społecznościowym. Więc jeśli ktoś działa na kilku serwisach to jego zarobki będą jeszcze większe.

Jak zarobić milion?Jednak współpraca z markami to nie jedyny dochód internetowych twórców. Kiedy zgromadzimy grono fanów, to w łatwy sposób możemy zarobić na sprzedaży własnych produktów. Możemy sprzedawać ubrania, gadżety, ale także książki. Taka sprzedaż pozwoli nam zarobić milion złotych nawet w ciągu jednego roku. Oczywiście wcześniej będziemy musieli poświęcić sporo czasu, żeby zgromadzić fanów, którzy kupią nasze produkty. Weźmy pod uwagę sprzedaż własnej książki. Jeśli posiadamy ponad sto tysięcy fanów, to możemy założyć, że przynajmniej 10 procent z nich byłaby chętna do zakupu książki. Daje nam to 10 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Jedna sztuka kosztuje 50 złotych, a więc zarobimy pół miliona. Nawet po odjęciu kosztów produkcji i opłaceniu podatków zarobek jest bardzo duży. To samo dotyczy sprzedaży innych rzeczy. Sprzedając bluzy, koszulki, spodnie i gadżety ze swoim logo możemy zarobić milion złotych w krótkim czasie. Taki zarobek nie jest osiągalny dla osób pracujących na etacie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here