mieszkania lublin

Czy wiesz, że Lublin stał się bardziej atrakcyjny dla inwestorów niż sama Warszawa? Ta stolica wschodniej części naszego kraju stoi na podium razem z Gdańskiem. Nie ma się co dziwić, bo przecież jest to miasto o doskonałej infrastrukturze, pełne możliwości rozwoju ze względu na lokalizację i typ terenu. Nie ma wątpliwości, że w kolejnych latach Lublin będzie jedną z najważniejszych metropolii na mapie całej Polski.

Cały wschód naszego kraju przeżywa wzmożony rozwój. Lublin zalicza się do największych miast tej części Polski. Doskonała infrastruktura, dostęp do uczelni wyższych, siedziby międzynarodowych firm, mnogość zabytków, idealne tereny pod mieszkania. Lublin wykazuje właśnie takie zalety. Okazuje się również, że to miasto, do którego napływa coraz więcej mieszkańców z innych okolic. Wschód daje w końcu szansę na zatrudnienie na dobrych warunkach, wcale nie trzeba wyjeżdżać do Warszawy.

Atutem jest też dobra komunikacja i tutaj warto wziąć pod uwagę nie tylko prywatnych mieszkańców, ale też przedsiębiorców, którzy inwestują na przykład w lokale usługowe. Lublin już niedługo zyska doskonałe połączenie z Warszawą – właśnie kończy się budowa trasy ekspresowej, która będzie zintegrowana z obwodnicą tego miasta.

Nie ma wątpliwości, że atrakcyjne są również ceny, nadal o wiele niższe aniżeli w Warszawie. Chodzi tutaj o koszty inwestycyjne w ramach budowy domów, nabywania mieszkań czy organizacji siedzib firm i ich oddziałów. Dla samych właścicieli firm pozytywem mogą być również nadal mniejsze stawki za wynagrodzenie zatrudnionej kadry. Co ważne, pracownicy posiadają tak samo dobre wykształcenie, jak ci, którzy zostają zatrudnieni w stolicy.

Warto wspomnieć także o tym, że Lublin sukcesywnie się rozrasta i atrakcyjne stają się już nie tylko tereny w jego centralnej części, ale także obrzeża i przedmieścia miasta. Co więcej, dzisiaj coraz więcej osób zainteresowanych mieszkaniem w Lublinie, wybiera domy i innego typu nieruchomości w spokojnych dzielnicach, z dala od centrum. Tam również funkcjonuje już doskonała infrastruktura, do dyspozycji są szkoły, przedszkola, przychodnie, obiekty sportowe, rozrywkowe, centra handlowe.

Cieszy fakt, że nie tylko stolica jest dzisiaj atrakcyjna, ale widać wyraźny progres w rozwoju części wschodniej Polski. To przecież te regiony zaliczały się jeszcze do niedawna do tych najbiedniejszych, z najmniejszym potencjałem. Dzisiaj się to zmieniło, a prognozy są jeszcze bardziej obiecujące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here