OBÓZ GITAROWY DLA DZIECI

Umiejętność gry na gitarze zawsze była twoim marzeniem? Z nami masz szansę spełnić je już w te wakacje! Nasz obóz gitarowy dla dzieci pomoże ci rozpocząć przygodę z grą na tym wdzięcznym instrumencie lub, jeśli pierwsze kroki masz już za sobą, poznać nowe techniki i poprawić swoje umiejętności. O bezpieczeństwo i dobrą zabawę zadba nasza wykwalifikowana kadra, a ty zdobędziesz nowe umiejętności, przyjaźnie i niepowtarzalne wspomnienia!

GDZIE MIESZKAMY?

Obóz gitarowy dla dzieci odbywa się w malowniczym Czaplinku nad jeziorem Drawsko. Mieszkamy w ładnych, murowanych pawilonach o wysokim standardzie, w 2-5 osobowych pokojach z łazienkami. Na terenie bezpiecznego, ogrodzonego i monitorowanego ośrodka do naszej dyspozycji pozostaje ogromna przestrzeń, a w niej: plac zabaw, boiska, kort tenisowy, świetlica, chata grillowa, plaża, port jachtowy, megatrampolina i oczywiście stołówka, gdzie miejscowi kucharze przygotowują przepyszne, świeże posiłki specjalnie z myślą o dzieciach. Jemy cztery razy dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dostęp do wody pitnej jest nieograniczony. Istnieje także możliwość wyboru diety wegetariańskiej lub bezglutenowej. Obóz gitarowy dla dzieci wymaga specjalnego miejsca, z możliwością grania zarówno w środku obiektu, jak i na dworze – właśnie takie miejsce Wam poleca KOGIS, organizator tego wypoczynku.

CO ROBIMY?

Osoby początkujące podczas obozu gitarowego dla dzieci nauczą się podstawowych akordów pozwalających zagrać większość piosenek, a także tego, jak poprawnie dbać o instrument, jak powinna wyglądać postawa ciała i ułożenie rąk podczas gry. Osoby zaawansowane podszkolą swoje umiejętności (fingering, tapping, slide, kostkowanie), będą miały okazję zdobyć umiejętność grania w większej grupie oraz zaprezentowania swoich umiejętności podczas klimatycznych, wieczornych ognisk.

Każda z grup nauczy się z pewnością także wielu nowych rzeczy z zakresu teorii muzyki, które pozwolą na zrozumienie gry na gitarze, a nie jedynie bazowanie na pamięci mięśniowej podczas nauki akordów. Oprócz tego, wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą ćwiczenia wokalne, opowiedzą o ważnych aspektach występów publicznych i przekażą wskazówki, które ułatwią dalszą naukę gry po zakończeniu obozu.

CO POZA GITARĄ?

Podczas obozu gitarowego dla dzieci oprócz zajęć muzycznych zrobimy wiele innych ciekawych rzeczy! Odwiedzimy Pomerania Fun Park, popłyniemy łodzią na bezludną wyspę, wybierzemy się do Kołobrzegu, gdzie dla odmiany zaliczymy kąpiel w morzu. Oprócz tego urządzimy piknik, nauczymy się strzelać z łuku, żonglować, chodzić po linie i na szczudłach. Urządzimy bitwę na balony z wodą i koloriadę, zagramy w wodnego ping ponga, a nawet… pobiegamy po wodzie (tak, z nami to możliwe!). Ponadto poznamy tajniki pływania na skimboardzie, popływamy po jeziorze na rowerkach wodnych, wykonamy tatuaże z naturalnej henny, poskaczemy na megatrampolinie, zorganizujemy wieczór filmowy i mistrzostwa gry w darta. W tak pięknej okolicy nie może zabraknąć także gry terenowej i kąpieli w jeziorze, oczywiście pod czujnym okiem ratownika. Obóz gitarowy dla dzieci zakończymy dyskoteką i pokazem zdjęć i filmów z całego, wspaniałego turnusu.

Chętne osoby podczas zapisu na obóz mogą wybrać także dodatkowe zajęcia fakultatywne takie jak: paintball, rejs jachtem, zajęcia windsurfingowe, wycieczka kajakowa, strzelnica, czy park linowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here