Portfele męskie w cienkiej wersji

Nieestetycznie wypchane po brzegi kieszenie są zmorą wielu panów. Żyjąc w biegu nie mają wielokrotnie czasu na opróżnianie męskiego portfela z zbędnych przedmiotów, takich jak np. nieważne karty rabatowe, rachunki czy nieaktualne wizytówki. Przyczyną tego jest nie tylko brak czasu, ale także najczęściej zbyt obszerny portfel męski. Panowie przeważnie nie noszą go ukrytego w wygodnej torebce. Nie zawsze również mają możliwość pozostawić go w kieszeni kurtki, marynarki czy sportowej bluzy, gdzie byłby mniej widoczny. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest z pewnością odchudzenie męskiego portfela. Dobrym powodem może być nie tylko wspomniana nieestetyczna prezencja, ale także zakup całkiem nowego, cienkiego portfela męskiego. Jego gabaryty uniemożliwiają przechowywanie jakichkolwiek zbędnych przedmiotów. W dodatku w ofercie sklepów coraz częściej spotyka się ten typ galanterii. W modzie zarówno męskiej jak i damskiej, zdecydowanie odchodzimy od sporych gabarytów akcesoriów odzieżowych. Trendy wyraźnie stawiają na minimalizm i warto za nimi podążać.

Portfel slim idealnie dopasowuje się do wielkości kieszeni w spodniach czy marynarce. To typ galanterii, który w nienachalny sposób chroni ważne dla nas dokumenty. Jest to również portfel męski, który uniemożliwia gromadzenie w poszczególnych komorach i przegrodach zbędnych przedmiotów, co w przypadku obszernych portfeli męskich zdarza się notorycznie. Cieńkie portfele męskie są wyposażone w kilka bardzo wąskich i małych przegródek, do których należy włożyć jedynie niezbędny dowód osobisty, prawo jazdy, karty płatnicze oraz  pieniądze. Nic więcej! Panowie zbierający ogromną ilość wizytówek zostaną zmuszeni do ich bezpiecznego przechowywania w innym miejscu. Również maniakalne gromadzenie rachunków po dokonaniu zakupów przy korzystaniu z portfela typu slim wallet zakończy się raz na zawsze. Ucieszy to zapewne nie jedną kobietę! Dodatkowo usprawni także codzienne funkcjonowanie właściciela portfela tupu slim. Zakończa się długie poszukiwania dowodu tożsamości lub karty płatniczej, które wielokrotnie nie jednego wprowadziły w stan zakłopotania i zdenerwowania.

portfele

Portfele męskie slim to rozwiązanie na miarę potrzeb każdego, współczesnego mężczyzny. Dlatego warto przemyśleć zakup takiego portfela męskiego np. w ramach prezentu. Z pewnością wywoła on uśmiech zadowolenia. Szczególnie, gdy postawimy na ofertę, którą stanowią portfele skórzane. Ten rodzaj materiału zapewnia jego trwałość i jest gwarancją eleganckiej prezencji. Wielu panów marzy o tego typu dodatku. Ładnie zapakowany podarunek idealnie nada się pod choinkę jako bożonarodzeniowa niespodzianka. Sprawdzi się także podczas ważnej rocznicy lub urodzin. Portfele skórzane można wyposażyć również w osobiste grawery, co stanowi dodatkową, sentymentalną wartość dla obdarowanego mężczyzny. Nie bez powodu portfel męski jest często wybierany jako prezent przez kobiety, dzieci czy współpracowników. Szczególnie, gdy zależy nam na praktycznej niespodziance, która będzie służyła właścicielowi przez długie lata portfele skórzane stają na wysokości zadania.

portfele cienkie

Warto dodać, że cieńkie portfele męskie to bardzo często portfele bez podszewki. Dlatego podczas zakupu nie warto jej szukać. To rozwiązanie producenci wprowadzili głównie, dlatego by sukcesywnie odchudzić obszerne, męskie portfele. Portfel bez podszewki nie ma zbędnych przegródek, dzięki czemu unikamy nieestetycznego efektu wypchania. Dodatkowo portfele bez podszewek dłużej zachowują swoją trwałość. Bardzo często zdarza się, że materiałowa podszewka ulega rozdarciu. W przypadku portfela bez podszewki taka usterka nie wchodzi w grę. Portfel slim jest najczęściej wykonywany z wspomnianej skóry, przez co umiejscowienie wspomnianej, wadliwej, materiałowej podszewki wyglądałoby niekorzystnie. Producenci rezygnując z dodatkowej warstwy materiału stawiają na najprostsze rozwiązania. Portfel męski i skóra to wyjątkowe połączenie, które zapewnia nie tylko porządek wewnątrz męskiego portfela, ale także przekłada się na jego elegancki wygląd. Chcąc nie chcąc jako ludzie przywiązujemy ogromną wagę do prezencji, dlatego warto troszczyć się o jej najmniejsze mankamenty. Szczególnie, gdy zależy nam na wywieraniu jak najlepszego wrażenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here