Prostownica do loków

Ile ważnych wydarzeń jest w życiu kobiety? Na każdym etapie naszego życia jest co najmniej jedna taka ważna uroczystość. Gdy jesteśmy dziećmi jest to komunia później bierzmowanie, studniówka, rozmowy o prace i pierwsze dni w niej spędzone. I nie możemy oczywiście zapomnieć o tym jednym wyjątkowym dniu, na który większość z nas czeka. Tak, mowa tu o ślubie. Wszystko wtedy musi być dopięte na ostatni guzik. Przypilnowanie sali, jedzenia, obsługi, fotografa, zaproszeń wymaga od nas dużej cierpliwości oraz organizacji a jest to dopiero mała lista wszystkich obowiązków. Ale czy w natłoku stresu i terminów nie zapominamy o sobie?

Nie zapominajmy o sobie!

Całe to napięcie może negatywnie odbić się na naszej urodzie. Nasza cera przestanie być pełna blasku, włosy mogą być suche i porowate, paznokcie łamliwe. Nie możemy również zapomnieć o naszym samopoczuciu. Z powodu wielkiej presji by ślub był idealny staniemy się nerwowe i opryskliwe. Czy o to w tym wszystkim chodzi? Czy naprawdę chcemy wspominać tak ważny dla nas okres w życiu w tak przykry sposób?

Dlatego ważne jest by odpowiednio się relaksować na każdym etapie przygotowań ślubnych. Wieczorna kąpiel z olejkami zapachowymi będzie sprzyjać naszemu samopoczuciu. Natomiast domowe SPA na pewno polepszy kondycję naszej skóry, paznokci oraz włosów. Dzięki temu jako Panna Młoda będziemy zachwycać na naszym małym balu. Jednak by to zrobić przyda się nie tylko zadbanie o nasze naturalne piękno oraz psychikę, ale także odpowiednie dobranie sukni, makijażu oraz fryzury.

Kiedy będziesz wybierać tą jedną jedyną białą sukienkę, nie zapomnij zabrać ze sobą zaufanej osoby. Może to być mama, siostra lub przyjaciółka. Pamiętaj jednak by nie przesadzić z ilością „życzliwych” doradców. Zbyt wiele głosów i opinii może Cię zdekoncentrować i przyprawić o ból głowy. Nie zapomnij skorzystać z doradcy w salonie sukien ślubnych. Pomoże dobrać sukienkę do twojej figury oraz urody.

Makijaż, fryzura… Prostownica do loków obowiązkowa!

Kolejnym ważnym elementem jest makijaż. Tutaj warto zaufać kosmetyczce lub wizażystce. W zależności od twoich preferencji dobierze do ciebie makijaż. Pamiętaj by dobrze przemyśleć w jakim makijażu czujesz się najlepiej. Jeżeli nie jesteś pewna nie masz o co się martwić. Makijażystka na pewno zaproponuje wykonanie makijażu próbnego. Warto z niego skorzystać.

Kolejną ważną rzeczą jest fryzura. To ona, zaraz po sukni, rzuca się najbardziej w oczy. Kobiety o prostych włosach bardzo często je lokują natomiast te, które mają bardzo bujne loki prostują, by wyglądały na zdrowsze i nie tak suche. W tym przypadku przyda się prostownica do loków. Zwykła niestety może sobie nie poradzić z bujnymi lokami. Dlatego warto wcześniej przedyskutować narzędzia z jakich korzysta nasz fryzjer oraz sposób poukładania naszych włosów. Nie wolno również zapomnieć by nic nas nie ograniczało w tak ważnym dla nas dniu. Fason sukienki musi być dobrze dobrany, makijaż nie może nas przytłaczać a włosy wpadać do rosołu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here