Zestawy lakierów hybrydowych dla najbardziej wymagających

Jeśli jeszcze wahasz się nad zakupem własnego zestawu do manicure hybrydowego, z pewnością jedną z obaw jest to, że wybierzesz nieodpowiedni. Oczywiście twoje wątpliwości nie są bezpodstawne, ponieważ to konkretna inwestycja. Chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Niektóre z produktów, takie jak lampa, powinny posłużyć ci przez co najmniej kilka lat. Inne – wykorzystasz szybciej, ale to nie znaczy, że nie należy wymagać od nich wysokiej jakości. Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru idealnego zestawu.

Lakiery hybrydowe? Postaw na zestaw!

Dlaczego w ogóle lakiery hybrydowe – zestawy, a nie każdy z produktów pojedynczo? Odpowiedź jest prosta – to wygodne i tańsze. Oczywiście jeśli jesteś już bardziej zaawansowana w temacie hybryd, możesz spróbować spersonalizować swoje wyposażenie i skompletować je sama. Ale w takim wypadku nastaw się na większe koszty.

Zestawy lakierów hybrydowych dla początkujących powstają po to, aby umożliwić ekonomiczne zaopatrzenie się w niezbędne akcesoria i przybory. Kupowanie tych samych produktów osobno jest zazwyczaj mniej opłacalne, dlatego warto skorzystać z rozwiązań, jakie oferują nam producenci.

Odpowiednia lampa – LED czy UV?

To kwestia, która sprawia zwykle kłopot kupującym lakiery hybrydowe. Zestawy startowe mają różne opcje. Jaką lampę wybrać, aby odpowiednio utwardzała lakier, a jednocześnie była solidna i służyła nam przez długie lata? Warto w tej kwestii zaufać znanym i cenionym producentom, np. marce Semilac. Doświadczenie i najnowsze technologie produkcji grają tutaj kluczową rolę.

Jeśli chcesz używać głównie lakiery hybrydowe, zestawy przeznaczone do nich zawierają zazwyczaj małe, poręczne lampy LED. Nie wymagają one wymiany żarówek, w przeciwieństwie do lamp UV. Obecnie niemal każda wyposażona jest w czujnik ruchu, który znacznie ułatwia pracę. Dostępne są takie różne kolory – w zależności od upodobań.

Preparaty, jakie powinny się znaleźć w zestawie

Jeśli kwestia lampy została już rozwiązana, przyszedł czas na produkty, jakie musi zawierać zestaw. Przede wszystkim dwie buteleczki – z cleanerem oraz zmywaczem do lakieru hybrydowego. Dzięki nim przygotujesz paznokcie do malowania oraz ściągniesz lakier przed kolejnym malowaniem.

Do samego zdobienia paznokci niezbędne są oczywiście lakiery hybrydowe – zestawy zawierają ich zazwyczaj kilka. Przede wszystkim bazę i top oraz lakiery kolorowe. To one są głównymi sprawcami całego zamieszania na twoich paznokciach. Pięknie zdobią kolorem oraz są trwałe i mocno nasycone.

Dodatkowe, ale niezbędne akcesoria

Kupując lakiery hybrydowe i zestawy zwróć także uwagę na dodatkowe akcesoria. Niektóre z nich wydają się banalne, ale są niezbędne podczas tworzenia manicure hybrydowego. Na przykład waciki bezpyłowe, które, nie zostawiając pyłku na paznokciach, wygodnie i szybko ścierają warstwę dyspersyjną. Trudno jest je zastąpić zwykłymi wacikami kosmetycznymi właśnie z powodu innej budowy.

Do opracowania i przygotowania płytki paznokci przydadzą się pilniczek oraz polerka. Pamiętaj o tym, że metalowe pilniczki bardzo niszczą paznokcie, dlatego większość zestawów zawiera je w formie papierowej. Jeśli kupujesz pilniczek samodzielnie – wybieraj właśnie taki. Z kolei polerka powinna mieć odpowiednią grubość, aby nie zetrzeć płytki zbyt głęboko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here