Bazy, liquidy, premixy

E-papierosy weszły do naszego życia już na stałe. Możemy zobaczyć je praktycznie wszędzie: u naszych znajomych, na ulicy, w sklepie… a przede wszystkim możemy się na nie skusić, zamieniając klasyczne papierosy na nowoczesne gadżety. Czy jednak rzeczywiście warto i jak połapać się w skomplikowanym świecie preparatów do elektronicznych papierosów? 

Trzy najważniejsze zalety e-papierosów

E-papierosy są przez wiele osób traktowane jako nowy rodzaj hobby, który pozwala na pokazywanie się w towarzystwie z intrygującym gadżetem. Jednak o ich popularności nie przesądził wyłącznie wygląd (choć i on ma ogromne znaczenie). Przede wszystkim wpłynęły na to istotne zalety, z których trzy najważniejsze to:

  1. Są mniej szkodliwe dla zdrowia niż klasyczne papierosy. Wszystko dlatego, że elektroniczne gadżety są pozbawione substancji smolistych. W końcu zupełnie nic się w nich nie spala!
  2. Są bardzo wydajne, co odnosi się szczególnie do płynów, którymi je napełniamy. W niektórych przypadkach mogą wystarczyć nawet na cały miesiąc przyjemności, podczas gdy paczka papierosów w tej samej cenie byłaby co najwyżej na 2 dni.
  3. Możliwość eksperymentowania. Każdy z nas może samodzielnie dobrać moc e-papierosa pod względem zawartości nikotyny, a także wypróbowywać różne nowe smaki.

Liquid. Podstawa e-papierosa

Do każdego papierosa elektronicznego musimy dodać liquid, czyli specjalnie opracowany płyn, który będzie ulegał ogrzewaniu i dzięki temu uwolni dla nas bogatą chmurę, pełną zachwycającego aromatu i nikotyny w takiej ilości, jaka jest preferowana. Liquid jest w pełni gotowym preparatem, który nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych działań – oczywiście poza dozowaniem do samego urządzenia.

Premix dla miłośników miksowania

Jeśli klasyczne propozycje smakowe już ci się znudziły, doskonałą opcją może być innowacyjny premix o intrygującym smaku. Wśród różnych propozycji, jakie możesz zobaczyć w sklepie premixowo.pl, na pewno uda ci się znaleźć coś odpowiedniego dla ciebie. Może coś na ochłodę, jak cukierki lodowe, albo niesamowite smaki owocowe, na przykład marakui lub truskawki?

W premiksach bowiem smaki łączą się ze sobą, mieszają, przenikają i… tworzą zupełnie nowe, ciekawe i zachwycające połączenia.

Jak używać premixu? To kolejna zaleta tego rodzaju preparatu, ponieważ dozujesz do niego wybraną przez siebie ilość bazy nikotynowej. Dzięki temu zarówno moc przygotowanego liquidu (liczona zawartością nikotyny), jak i intensywność smaku zostaną dopasowane w bardzo skrupulatny sposób do twoich potrzeb.

Baza, czyli to, czego premix potrzebuje najbardziej

Jak już wiesz, premix sam w sobie nie jest liquidem i nie może być dozowany do e-papierosa. Aby go tam dodać, musisz zmieszać premix z bazą, czyli głównym nośnikiem nikotyny oraz rozpuszczalnikiem dla aromatów. Możesz przy tym wybrać dowolnie: zarówno taką z nikotyną, jak i bazę jej pozbawioną, co pozwoli ci cieszyć się smakiem e-papierosa w twoim ulubionym połączeniu, również bez substancji uzależniającej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here