Czym jechać do ślubu

Ślub to temat, który wielu ludziom spędza sen z powiek. Przygotowania to tej niezwykle ważnej uroczystości rozpoczynają się często na długo przed planowanym terminem i obejmują szereg procesów o jakie trzeba zadbać.

Pierwszą myślą, jaka przychodzi na hasło „przygotowania do ślubu” jest konieczność wyboru kreacji – sukni ślubnej i garnituru Pana Młodego, wybór obrączek, sali weselnej, kościoła lub miejsca na ślub cywilny (urząd, a może rajski ogród lub plaża?), oprawy muzycznej i świetlnej, dobór menu, dekoracji kwiatowych, ślubne zaproszenia, winietki, księgi gości i samą listę gości oraz ich rozsadzenie przy stołach.

Kwestii związanych ze ślubem jest ogrom. Jedną z nich jest środek lokomocji, którym Państwo Młodzi będą się poruszać między swoimi miejscami zamieszkania, miejscem uroczystości i miejscem, gdzie odbędzie się wesele. Auta do ślubu to częsty wybór na tę okazję. Nie może to być jednak zwykły samochód stryjka Andrzeja. Do ślubu warto pojechać czymś wyjątkowym. Może to być zarówno niesamowicie luksusowa limuzyna, do której wsiądą nie tylko Młodzi i świadkowie, ale także rodzice. Ciekawym rozwiązaniem jest szybkie i agresywne sportowe auto prowadzone przez Młodego. Niemniej oryginalnym wyjściem okazuje się pojazd retro – zarówno zabytkowy samochód, który ma osiemdziesiąt lat, jak i swojski „maluch” utrzymany w doskonałym stanie z błyszczącym lakierem.

Samo auto to dopiero część sukcesu transportowego. Poza wyborem modelu istotne jest także wybranie odpowiednich dekoracji, które będą pasować zarówno do całej uroczystości, jak i charakteru samochodu. Na czerwonym maluchu głupio będą wyglądać potężne stroiki z lilii, natomiast potężna limuzyna grzechocząca przywiązanymi do haka puszkami sprawi złe wrażenie. Wśród dekoracji auta ślubnego można wybierać do woli. W ofercie są różnego rodzaju stroiki z żywych kwiatów wzbogacone o detale np. z koralików lub delikatnych tkanin, zabawne tablice rejestracyjne czy eko napisy wycinane z drewna lub odpowiednio impregnowanej tektury.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here