sukienka dla świadkowej
fot. Pixabay.com

Zbliża się ślub Twojej siostry lub przyjaciółki, a Ty jesteś jej świadkową? Przed Tobą wiele zadań do zrealizowania. Zacznij więc odpowiednio wcześnie myśleć o kreacji dla siebie. Ty tego dnia również musisz wyglądać olśniewająco. 

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/jaka-sukienka-dla-swiadkowej/

Kreacja świadkowej – o czym pamiętać?

Jeśli bliska Ci osoba, poprosiła Cię o bycie świadkiem na jej ślubie to oznacza tylko jedno – jesteś dla niej wyjątkowa. Dołóż więc wszelkich starań, aby pełnić swoje obowiązki jak najlepiej. Zatroszcz się również o swój wygląd i swoją stylizację. Nie oznacza to, oczywiście, że urodą i kreacją, powinnaś próbować dorównać pannie młodej. To ona jest przecież najważniejsza i ma być najpiękniejsza. Ty jedna powinnaś wyglądać elegancko,z klasą i gustownie. Taka też powinna być Twoja sukienka i cała stylizacja. Pamiętaj również o tym, aby odpowiednio ubrać się, jeśli planowane jest wesele. Wówczas sukienka powinna być dopasowana do tego typu uroczystości. Natomiast, jeśli państwo młodzi planują jedynie ślub cywilny i obiad dla najbliższych, Twoja sukienka nie musi być tak strojna jak typowa weselna.

Sukienka dla świadkowej – cechy charakterystyczne

Wspomnieliśmy powyżej, że sukienka na ślub kościelny i wesele jest zupełnie inna niż ta, którą świadkowa powinna wybrać na ślub cywilny. Ta pierwsza powinna być przede wszystkim elegancka, ale również strojna. Nie powinna jednak być za krótka, czy też nadmiernie odsłaniać dekoltu. W kościele świadkowa powinna prezentować się schludnie i estetycznie. Jeśli na wesele wybiera się w sukience z odsłoniętymi ramionami, powinna mieć coś do ich osłonięcia podczas mszy – na przykład narzutkę lub plecioną chustę.

Natomiast na ślubie cywilnym można sobie pozwolić na więcej, ale również zgodnie z zasadami urzędowego dress codu.

Zastanawiasz się pewnie również nad tym, czy Twoja sukienka powinna być krótka czy długa. Dużo zależy od tego, jaki charakter weselnej zabawy przewidzieli państwo młodzi. Na szalone tańce do białego rana nadadzą się zarówno maxi sukienki, jak i rozkloszowane midi. Falbany, cekiny i różnego rodzaju zdobienia również będą pożądane podczas takiej imprezy weselnej. Pamiętaj jednak, aby z nadmiarem ozdób nie przesadzić. Tak naprawdę, im rozsądniej podchodzimy do wyboru naszej kreacji, rezygnujemy z przepychu na rzecz elegancji i minimalizmu, tym lepiej na tym wychodzimy i tym piękniej wyglądamy.

Zobacz też: http://www.yooki.pl/dlaczego-warto-podarowac-bizuterie-w-prezencie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here