dla kogo czerwone ubrania?
fot. Pexels.com

Czerwień, zwłaszcza ta intensywna i jaskrawa, jest kojarzona z odwagą i seksapilem. Do kogo pasuje kolor czerwony i jak go dobrze wystylizować, aby nasza kreacja nie wyglądała zbyt wyzywająco lub śmiesznie? 

Przeczytaj‌ ‌też:‌‌ http://niepolka.pl/krwista-czerwien-komu-pasuje-i-jak-laczyc-ten-kolor/

Dla kogo jest czerwień? 

Czerwień to śmiały kolor, który nie będzie dobrze wyglądał na wszystkich typach urody. Czerwony o ciepłych tonach będzie świetnie pasował paniom o ciemnej karnacji, natomiast zimna czerwień lepiej się będzie prezentować u kobiet o jasnej skórze i ciemnych włosach. Rudzielcom dobrze będzie w ceglastych odcieniach czerwonego. Niezależnie od typu urody intensywna, jaskrawa wręcz czerwień, nie będzie dobrym wyborem dla nieśmiałych osób, ponieważ taki kolor za bardzo zwraca na siebie uwagę, co może być dla nich dużym dyskomfortem. W czerwieni dobrze się będą czuć kobiety odważne, pewne siebie i lubiące podkreślać swój seksapil. 

W jakim zestawieniu kolorystycznym najlepiej wygląda czerwień? 

Czerwień to intensywna i śmiała barwa, dlatego warto ją raczej zestawiać ze stonowanymi kolorami takimi jak czarny, szary czy brązowy. Czerwony dobrze wygląda również w połączeniu z błękitem i zielenią, jednak trzeba w tym przypadku umieć zachować odpowiednią proporcję kolorystyczną, aby finalnie stylizacja nie wyglądała na zbyt przerysowaną. Czerwień może także dominować w całym ubiorze, jednak czerwony kombinezon lub sukienka zestawione z czerwonymi butami czy torebką będzie dobrym modowym rozwiązaniem wyłącznie dla odważnych i pewnych siebie pań, które nie boją się ukradkowych spojrzeń przechodniów. Kolor czerwony doskonale się sprawdza w stylizacjach jako dodatek. Ubiór w neutralnych barwach zestawiony z czerwonymi szpilkami, paskiem lub torebką będzie wyglądał bardzo efektownie. W takim połączeniu będą się dobrze czuły wszystkie panie – nawet te, które na co dzień decydują się na bardziej powściągliwe stylizacje. 

Zobacz‌ ‌także:‌ ‌http://www.yooki.pl/sposoby-na-spierzchniete-usta/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here