Jak ściągnąć Minecraft?

Jeśli nie stać nas na zakup Minecraft Premium, można go po prostu ściągnąć, natomiast wiąże się to z tym, iż nie będziemy mogli grać na wszystkich dostępnych serwerach. Będziemy mogli natomiast oddać się rozgrywce na tak zwanych serwerach non-premium, których jest mnóstwo. Zatem jak ściągnąć Minecraft?

Jak ściągnąć Minecraft?

Istnieje wiele darmowych launcherów, które zapewniają nam dostęp do wszystkich dotychczas powstałych wersji Minecraft, a także automatycznie się aktualizują, przez co nie będziemy odstawać zbytnio od posiadaczy płatnej gry. Jednym z takich launcherów jest Minecraft by Zyczu, który oprócz wersji Minecrafta oferuje nam także dostęp do modyfikacji, i pozwala na wgranie swojej własnej skórki do gry, którą będziemy widzieć my i inni użytkownicy tego samego launchera. Launcher ten ma niestety wiele minusów, a mianowicie nie był od dawna aktualizowany. Naszą skórkę, czyli skina widzą tylko posiadacze tego samego launchera, a mody od dawna nie są aktualizowane. Do tego na głównej stronie do jego poprania jest wirus, który zanieczyszcza nas komputer.

Jak ściągnąć Minecraft?Lepszym rozwiązaniem jest według mnie zainstalowanie Minecraft Shiginima Launcher, który jest znany ostatnio pod nazwą Sponge Minecraft Launcher, ze względu na ikonkę gąbki, która jest wyświetlana na pulpicie po ściągnięciu i zainstalowaniu launchera. Plusami Shiginimy są między innymi: dostęp do wszystkich dotychczasowych wersji Minecrafa, dostępność aktualizacji, która jest zresztą automatyczna jak w przypadku by Zyczu. Są też oczywiście minusy. Sam launcher ma bardzo słabo działające menu i interfejs, a modyfikacje (w tym shadery) trzeba ściągać i wrzucać do Minecrafta samodzielnie.

Ostatnim bardziej znanym launcherem jest SKlauncher, którego jedynym minusem jest brak modyfikacji w samym launcherze. Jednym z plusów jest niedawno wprowadzona możliwość stworzenia własnego skina. Aczkolwiek jego największym plusem jest interfejs, menu i panel logowania, które są bardzo podobne do tego z Minecraft premium. Jest on także polecany przez największe grono internautów lubiących tę produkcję.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here