jak usunąć silikon

Człowiek z zasady jest niezadowolony ze swojego wyglądu. Zawsze ma się do czego przyczepić i skrytykować. Zwłaszcza młode kobiety są wobec siebie bardzo krytyczne i ciągle chciałyby coś zmieniać, ulepszać. Bardzo wrażliwym tematem jest z pewnością biust, bo to największy atrybut kobiecości. Jednak i w tym aspekcie Bóg nie zawsze jest sprawiedliwy, bo jedne panie dysponują dorodnym i widocznym biustem, a drugie nie mają go prawie wcale. Z tego też powodu te drugie poddają się niebezpiecznym operacjom powiększenia piersi, by czuć się piękniej i bardziej kobieco.

Dlaczego powiększamy piersi?

jak usunąć silikonNiemniej te panie, którym natura poskąpiła dużych piersi, nie zdają sobie sprawy, że taki zabieg to ogromne ryzyko, bo to jednak dość mocna interwencja w ludzkie ciało i może mieć poważniejsze konsekwencje. Poza tym lepiej na siłę się nie upiększać, bo można uzyskać odwrotny od zamierzonego efekt. Te kompleksy na temat biustu biorą się raczej z niskiej samooceny, a nie są źródłem prawdziwego problemu. Jednak panie nadal hołdują powiedzeniu, iż jak Cię piszą, tak Cię widzą. Dla nich wygląd zewnętrzny jest na równi ważny z intelektem. Czasem zapominają o tym, że można niechcący zrobić sobie krzywdę, mając niby dobre chęci.

Jak usunąć silikon?

Dzieje się tak, gdy efekty operacji ich nie zadowalają, a mąż czy partner w ogóle nie docenia ich wysiłku- twierdząc, iż wolał ją w poprzedniej wersji. Teraz nie podobają mu się piersi partnerki, bo są sztuczne i nie mają naturalnego wyglądu. Taka zawiedziona i urażona kobieta wpada jeszcze w głębszą depresję i myśli tylko o tym, jak usunąć silikon. A to nie jest takie proste, jak się zdaje. Lekarze, którzy będą go usuwać, muszą wykazać się dużą precyzją, tak by nie uszkodzić ważnych struktur i nie przyczynić się do rozwoju raka piersi.

Tak więc lepiej zastanowić się dwa razy, zanim podejmie się tak ważną decyzję, jak powiększenie piersi. Czasem wystarczą mniej inwazyjne metody, które dadzą równie pozytywny efekt. Taki biustonosz powiększający również potrafi znacznie podnieść owal biustu i sprawić, że wygląda on na większy. Poza tym taki biustonosz jest znacznie tańszy i bezpieczniejszy niż silikon.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here