Laser nie tylko dla chirurgów

0
572

Wydawać by się mogło, że urządzenia emitujące wiązkę lasera wykorzystywane są wyłącznie przez specjalistów, których głównym zadaniem jest dbanie o stan naszego zdrowia. Nic bardziej mylnego! Ostatnie lata pokazały bowiem, iż technologię tę można także z powodzeniem zastosować w medycynie estetycznej i sztuce fryzjerskiej celem efektywnego przymocowania do naturalnie wyhodowanych włosów pasemek z włosia naturalnego lub z materiału syntetycznego.

Rozwiązanie to szczególnie polecane jest osobom, które bezskutecznie zmagają się z cienkimi włosami, przez które prześwitywać może dodatkowo skóra głowy, bowiem to właśnie w ich przypadku przedłużanie laserowe przyniesie najbardziej spektakularne efekty, czyniąc ich fryzurę zauważalnie bujniejszą i okazałą. Zagęszczanie włosów wykonywane przy pomocy promienia laserowego są niezwykle trwałe (przy odpowiedniej pielęgnacji wytrzymać mogą nawet do pół roku), a dodatkowo nie są one wyczuwalne podczas codziennego szczotkowania i układania fryzury oraz nie przyczyniają się do pogarszania się stanu cebulek włosowych, jak może to mieć miejsce przy wyborze mniej zaawansowanej oraz bardziej inwazyjnej metody wizualnego zagęszczania włosów.

Jedyną faktyczną wadą omawianego rozwiązania, która mogłaby odstraszyć naszych klientów od skorzystania z niej jest cena zabiegu laserowego. W zależności od ilości pasemek jakimi ma być pokryta skóra głowy konsumenta może być ona nawet kilkukrotnie wyższa od kosztu zabiegu kanapkowego czy keratynowego. Jeżeli więc Państwa budżet jest ograniczony, a jednocześnie pragnęliby Państwo, by wykonana usługa wykonana została z najwyższą możliwą pieczołowitością oraz dbałością o najmniejsze nawet szczegóły, zachęcamy do kontaktu lub bezpośredniej wizyty w naszym salonie. Da to Państwu możliwość dokładnego omówienia dostępnych opcji oraz przedstawienia swoich oczekiwań profesjonalistom. Będą oni dzięki temu w stanie złożyć Państwu ofertę, która wręcz idealnie wpisze się w Państwa oczekiwania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here