aplikacje do nauki języka

Nauka języka obcego w dzisiejszych czasach nigdy nie była tak prosta. Obecnie na rynku istnieje wiele darmowych aplikacji do nauki języka obcego, dzięki którym nauczymy się mówić w innym języku, zanim się zorientuje my. Niezależnie od tego czy przygotowujemy się na wakacje za granicą, czy Uczymy się do egzaminów, zawsze jest czas na naukę. 

Przeczytaj też: http://ventureday.pl/aplikacje-do-nauki-jezykow-zestawienie-najlepszych/ 

Duolingo – aplikacja do nauki języków 

Aplikacja Duolingo stała się podstawowym przykłady mobilnej nauki języków. Sporo kursów Duolingo tworzonych jest przez samych native speakerów, co pozwala społecznością i pasjonatom języków na zaangażowanie się i danie początku nowej erze kursów. Inną korzyścią, która sprawia że Duolingo jest to aplikacja wyjątkowa, jest to, że nie jest ona skierowana wyłącznie do native speakerów języka angielskiego. Do każdego języka istnieją specjalne kursy skierowane dla osób posługujących się takim językiem pierwszy raz. Do tej pory daje możliwość 81 kursów. 

Rosetta Stone – aplikacja do nauki języka obcego

Wymieniając aplikacja do nauki języka obcego nie mogło zabraknąć Rosetta Stone. To lider w nauczaniu języków od 25 lat. Nic dziwnego, że posiada też aplikację mobilną. Do wyboru mamy 1 z 24 języków, którego możemy zacząć się uczyć od podstaw. Wszystko opiera się na regule posłuchania, powtórzenia i dopasowania zdjęcia do wyrażenia. W ten sposób łatwo i szybko można sprawdzić swoje postępy, podając poprawne odpowiedzi w wymowie, słownictwie oraz gramatyce. Rosetta Stone to narzędzie do nauki, które oparte jest na subskrypcji, jednak możemy wypróbować pierwszą lekcję całkowicie za darmo, żeby sprawdzić czy jest to nagroda naszej uwagi. Jeżeli poważnie myślimy więc on nauce języka, Rosetta Stone będzie doskonałym wyborem. 

Busuu – aplikacja do nauki języka obcego 

Busuu to aplikacja, która posiada już 80 milionów użytkowników na całym świecie. Największą zaletą jest interaktywność. Dzięki 12 językom, pełnym kursem, podglądam ćwiczeń od native speakerów i szkoleniu z akcentem uzyskamy pewne doświadczenie z Busuu. Swoją przygodę z aplikacja możemy rozpocząć od testu poziomującego, który podpowiadam Na jakim poziomie zacząć. Aplikacja zapewnia też dostęp w trybie offline, porady gramatyczne oraz oficjalne certyfikatów dzięki aktualizacji premium. 

Zobacz też: http://www.yooki.pl/co-warto-wiedziec-o-rozwoju-osobistym/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here