hurtownia stomatologiczna

Utrzymanie sprzętu dentystycznego w dobrym stanie jest niezbędne, jeśli chcesz utrzymać rentowną i nieobciążoną praktykę dentystyczną. Personel kliniki dentystycznej musi poświęcać dedykowaną ilość czasu na właściwą pielęgnację sprzętu, a dzięki temu zakupione zaopatrzenie gabinetu pozostanie w doskonałym stanie najdłużej, jak to możliwe. System ssący nie jest tutaj wyjątkiem.

System ssący w gabinecie stomatologiczny – higiena na pierwszym miejscu!

Większość zabiegów dentystycznych wymaga zastosowania systemu ssącego, który zasysa wszystkie płyny ustne, w tym ślinę, krew itp.

Kiedy działa prawidłowo, zespół medyczny i pacjenci odczuwają komfort podczas zabiegów stomatologicznych. Jednak zmniejszenie objętości ssania powoduje stres i niepokój zarówno personelu, jak i pacjenta, ze względu na zwiększone ryzyko zakażenia i infekcji. Tak działający sklep sprzęt stomatologiczny jest po prostu nie akceptowalny.

Dlaczego system ssący wymaga konserwacji?

Ten system, podobnie jak większość sprzętu w klinice dentystycznej, wymaga regularnej konserwacji po prostu po to, aby działał prawidłowo. Jest to jednak niestety zbyt często pomijane, ponieważ wymaga ręcznego czyszczenia elementów, z których może wydobywać się nieprzyjemny zapach.

Regularne czyszczenie rur ssących i siatki filtra cząstek stałych jest wymagane, aby system działał właściwie i był na wysokim poziomie higieny. Brak możliwości regularnej konserwacji dentystycznych linii ssących może skutkować różnymi problemami w gabinecie dentystycznym, o których to wspomina każda renomowana hurtownia stomatologiczna.

Do czego może prowadzić niewłaściwa konserwacja?

  • przepływ wsteczny zasysanych materiałów,
  • poważne problemy higieniczne,
  • zagrożenie dla zdrowia pacjenta,
  • ryzyko zanieczyszczenia,
  • niższa produktywność ze względu na małą moc ssania,
  • zmniejszona wydajność układu ssącego.

Istnieje wiele zalet związanych z utrzymaniem dentystycznego systemu opróżniania. Linie ssące pozostaną wolne od remontu cząstek stałych, przepływ ssania zostanie utrzymany, a pacjenci otrzymają najlepszą jakość opieki, jeśli stosowane będą skuteczne metody czyszczenia. Im bardziej postarasz się o sklep instrumenty stomatologiczne w takim stanie – tym lepiej również dla samej prowadzonej przez Ciebie praktyki.

Sięgnij więc koniecznie po przydatne wskazówki dotyczące konserwacji systemu ssącego. Istnieje kilka rutynowych procedur konserwacyjnych, które należy wykonać, aby utrzymać system ssący w idealnym stanie. Jego konserwacja przedłuży jego całkowitą żywotność; dlatego warto poświęcić na to czas.

Przeczytaj więcej: https://www.bookbox.pl/lupy-dentystyczny-jako-narzedzia-stomatologiczne-niezbedne-dla-kazdej-praktyki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here